10 хитрих способів зібрати валізу

10 хитрих способів зібрати валізу

10 хитрих способів зібрати валізу

Кинути в спортивну сумку три пари шкарпеток, зубну щітку, лижі та надувний матрац для сну — не означає зібрати багаж. Ми навчимо вас складати речі правильно (раціонально та красиво)!

  1. Шкарпетки і білизну краще згорнути в трубочку і помістити у взуття: так ми одночасно заощадимо місце і вбережемо черевики від деформації. Крім того, взуття може слугувати відмінним футляром для годинників, окулярів та навіть краватки. Утрамбовуйте! Щільно укладені предмети не будуть рухатися при транспортуванні і краще перенесуть поїздку.
  2. Футболки, пуловери будь-які речі займають менше місця і менше мнуться, якщо їх теж згорнути валиком, а не укладати звичними пластами. Якщо таких валиків багато, а валіза глибока, з них можна скласти нижній шар.
  3. Покладіть між речами поліетиленові кульки чи аркуші паперу. Одяг буде скользити, а не притиратися між собою та, відповідно, менше “постраждає”.
  4. Розповімо вам, як складати сорочки за допомогою журналу! Застебніть гудзики, потім робіть все, як на картинках, і не забудьте вийняти журнал. Сорочки можна покласти другим шаром, після валиків.
  1. Не складайте балончики з піною, кремом і т.п. в один мішок. Переконавшись у їх герметичності, розкладіть все це по різних закутках валізи.
  2. Для піджаків і пальто є свій спосіб складання – «плече в плече». Виверніть один рукав навиворіт. Складіть піджак навпіл так, щоб невивернутое плече вставити у вивернуте. Потім складіть навпіл так, щоб вивернутий рукав виявився ззовні. Між половинками прокладіть кульок, щоб тканина не терлася об тканину.
  3. Не складайте взуття парами. Кожен черевик потрібно покласти в свій кульок і розкласти по різних місцях. І запам’ятайте: немає такої поїздки, в якій вам знадобилося б більше трьох пар взуття.
  4. Ремені та провід круще покласти вздовж стінок валізи. У закрученому стані вони займають більше місця.
  5. Щоб штани в багажі менше м’ялися, укладіть їх на дно валізи так, щоб штанини залишилися ззовні. Зверху художньо розмістіть валики з футболок, сорочки і т.д., а потім накрийте цю пишність частиною брюк, що залишилася. І не забудьте вийняти з кишень ключі і монети, інакше вони можуть пошкодити тканину!
  6. І, нарешті, утрамбовка речей – справа азартна, але, з огляду на те, що всі валізи тепер на колесах, а ваша турбота – перекладати їх з багажника на візок… Тому не хвилюйтеся та беріть валізу побільше!

КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ КРУЇЗ

ekskursija-karpatskyj-tramvaj-i-skeli-dovbusha guculka-ksenya siro-vinnij-tur-zakarpattyam termalne-zakarpattya zolota-pidkova

ТЕРМАЛЬНЕ ЗАКАРПАТТЯ

ekskursija-karpatskyj-tramvaj-i-skeli-dovbusha guculka-ksenya kamyanec-podilskij-kruiz siro-vinnij-tur-zakarpattyam zolota-pidkova

СИРО-ВИННИЙ ТУР ЗАКАРПАТТЯМ

ekskursija-karpatskyj-tramvaj-i-skeli-dovbusha guculka-ksenya kamyanec-podilskij-kruiz termalne-zakarpattya zolota-pidkova

Золота підкова Львівщини

ekskursija-karpatskyj-tramvaj-i-skeli-dovbusha guculka-ksenya kamyanec-podilskij-kruiz siro-vinnij-tur-zakarpattyam termalne-zakarpattya

КАРПАТСЬКИЙ ТРАМВАЙ

guculka-ksenya kamyanec-podilskij-kruiz siro-vinnij-tur-zakarpattyam termalne-zakarpattya zolota-pidkova
 2

0 Comments

Leave Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *