6 справ, які потрібно виконати під час відпочинку в Таїланді

6 справ, які потрібно виконати під час відпочинку в Таїланді

Топ-6 справ, які потрібно виконати під час поїздки у Тайланд!

Обравши Тайланд для відпочинку, ви будете здивовані кількістю можливостей, які запропоновані туристам. Тут є все: барвисті та яскраві базари, запальне нічне життя, затишні села, майданчики для гри в гольф світового рівня, мальовничі маршрути та величезні палаци.

ВІДВІДАТИ GRAND PALACE (ВЕЛИКИЙ ПАЛАЦ).

Великий Палац — це королівська резиденція, яка з XVIII століття є комплексом будівель, що займають територію близько 1 кв. км. Поєднує у собі італійський ренесанc та традиційну тайську архітектуру, будівля складається із трьох головних частин, на кожній з яких встановлений пірамідальний дах. Головний храм Лазурного Будди прикрашений золотом та вважається найсвятішим із всіх буддійських храмів Тайланду. Великий Палац — одна із головних пам’яток країни, то ви неодмінно повинні його відвідати.

Порада: так як палац є королівською резиденцією, то відвідувачам необхідно одягати сорочки на довгий рукав, брюки або довгі спідниці.

ПРОКАТАТИСЯ НА СЛОНІ.

Побувати у Тайланді і не прокататися вершки на слоні, означає даремно витратити час. Подібний вид подорожі дуже поширений, тому тварини спокійно реагують на туристів. Деякі слони інколи показують трюки. Тривалість поїздки залежить від вашого бажання та розміру гаманця:) – можна здійснити коротку подорож, яка триває близько півгодини по території парку, а можна поїздити кілька днів по непрохідних нетрях джунглів.

Порада: залежно від того, куди ви направляєтесь, можна поєднати поїздку на слоні разом із поїздкою на велосипеді чи запливу на плоті.

ПОГРАТИ У ГОЛЬФ.

Вірите чи ні, але гольф – найпопулярніший вид спорту у Тайланді. У країні налічується більше 100 майданчиків вищого рівня. Розбудовували ці майданчики спеціалісти зі світовими іменами, а це означає, що тут — найкращі поля всієї Азії. Деякі із них кардинально відрізняються від тих, що ви звикли бачити у своїй країні.

Порада: на більшості полів необхідно наймати помічників, які не тільки знають поля, як свої п’ять пальців, але й можуть дати декілька корисних порад під час гри.

КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ КРУЇЗ

ekskursija-karpatskyj-tramvaj-i-skeli-dovbusha guculka-ksenya siro-vinnij-tur-zakarpattyam termalne-zakarpattya zolota-pidkova

ТЕРМАЛЬНЕ ЗАКАРПАТТЯ

ekskursija-karpatskyj-tramvaj-i-skeli-dovbusha guculka-ksenya kamyanec-podilskij-kruiz siro-vinnij-tur-zakarpattyam zolota-pidkova

СИРО-ВИННИЙ ТУР ЗАКАРПАТТЯМ

ekskursija-karpatskyj-tramvaj-i-skeli-dovbusha guculka-ksenya kamyanec-podilskij-kruiz termalne-zakarpattya zolota-pidkova

Золота підкова Львівщини

ekskursija-karpatskyj-tramvaj-i-skeli-dovbusha guculka-ksenya kamyanec-podilskij-kruiz siro-vinnij-tur-zakarpattyam termalne-zakarpattya

КАРПАТСЬКИЙ ТРАМВАЙ

guculka-ksenya kamyanec-podilskij-kruiz siro-vinnij-tur-zakarpattyam termalne-zakarpattya zolota-pidkova

ВІДВІДАТИ ЗНАХАРЯ.

Хочете випробувати стародавні методи зцілення? Лікування допоможе вам позбутися недуги чи просто розслабитися під час тривалої подорожі. Техніка традиційного тайського масажу удосконалювалася протягом 2500 років, за часів, коли люди відновлювали роботу м’язів за допомогою трав’яних ванн. Окрім цього в Тайланді є сотні спа-центрів, розташованих на пляжах та в готелях. Поїхати звідси, ні разу не відвідавши хоча б одного із них, буде ганьбою, тому відкладіть екскурсії та присвятіть час для себе.

ВІДВІДАТИ ОДНЕ ІЗ МІСЦЕВИХ ПЛЕМЕН.

Мабуть, найнезвичнішою буде поїздка до одного із місцевих племен. Деякі з них, як і раніше, живуть у віддалених регіонах країни, на які не вплинула сучасна цивілізація. Тут люди одягнені в традиційний одяг та заробляють на життя тим, що продають товари, зроблені власноруч. Північ є найкращим місцем, де можна дізнатися про стиль та традиції корінного населення Тайланду, оскільки там живуть аж десять різних племен.

Порада: найбільш віддаленим є плем’я кочівників Акха, яке можна знайти, відвідавши спеціальну екскурсію.

ПРИДБАТИ ЩОСЬ НА ПЛАВУЧОМУ РИНКУ.

Плавучі ринки є одними із найзнаменитіших пам’яток Тайланду. Торгаші у човнах, наповнених фруктами, овочами та квітами, плавають по каналах, торгуючись з туристами та простими людьми. На жаль, через розвиток сучасних супермаркетів та універмагів, у Тайланді залишилися всього декілька плавучих ринків. Тому відвідайте цю країну якнайшвидше, інакше може бути, що вам вже не вдасться побачити це дійство.

Порада: найпопулярніший плавучий ринок знаходиться у місті Ратчабурі (на заході Банкгоку).

Екскурсія дахами

avstrijskij-lviv avtobusna-ekskursiya-lvovom ekskursija-po-lvovu nichna-varta-lvova pidzemellja-lvova

Підземелля Львова

avstrijskij-lviv avtobusna-ekskursiya-lvovom ekskursija-dahamy ekskursija-po-lvovu nichna-varta-lvova

Оглядова автобусна екскурсія

avstrijskij-lviv ekskursija-dahamy ekskursija-po-lvovu nichna-varta-lvova pidzemellja-lvova

Нічна Варта Львова

avstrijskij-lviv avtobusna-ekskursiya-lvovom ekskursija-dahamy ekskursija-po-lvovu pidzemellja-lvova

ОГЛЯДОВА ЕКСКУРСІЯ

avstrijskij-lviv avtobusna-ekskursiya-lvovom ekskursija-dahamy nichna-varta-lvova pidzemellja-lvova
 3

0 Comments

Leave Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *