Оригінальні послуги від світових авіакомпаній

Оригінальні послуги від світових авіакомпаній

Оригінальні послуги від світових авіакомпаній!

Рівень сервісу грає важливу роль в конкуренції авіакомпаній. Пасажири, особливо заможні, стають все більш і більш вимогливими. Їх уже не здивуєш спеціальним харчуванням, попереднім бронюванням місць, особистим водієм і навіть душем в літаку. Саме тому фахівці не втомлюються вигадувати все нові і нові послуги, щоб переманити вимогливих клієнтів.

Американська авіакомпанія United Airlines запропонувала своїм пасажирам оригінальну послугу – прослуховування радіоефіру під час польоту. Навіть найзатятіші аерофоби можуть для заспокоєння душі надіти навушники і простежити за переговорами пілотів і диспетчерів. Як проходить політ? Чому літак почало трясти? Чи все готове для посадки? Ці питання тепер не будуть мучити, так як все можна дізнатися онлайн з перших вуст.

Малайзійська авіакомпанія Malaysia Airlines запустила проект MeetAndSeat, який дозволяє заздалегідь вибрати собі сусіда для перельоту. Пройшовши онлайн-реєстрацію, ви за допомогою Facebook і Linkedin зможете познайомитися з ймовірними попутниками. Крім зручності дана послуга вносить і частку романтики, адже що може бути романтичнішим, ніж призначити побачення вище хмар!:)

У авіакомпанії Emirates Airline вартість квитків першого класу може бути більшою за ціну автомобіля. Але за ці гроші на борту лайнера у пасажирів є власний номер люкс з ванною і душем, підлогою з підігрівом і косметикою Bulgari.

Авіаперевізник Southwest. Співаючі стюардеси більше не цікаві пасажирам. До такого висновку після дослідження прийшло керівництво бюджетного американського перевізника Southwest. Тепер на борту внутрішніх рейсів виступають відомі артисти, такі як Imagine Dragons, O. A. R. і Plain White T’s.

КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ КРУЇЗ

ekskursija-karpatskyj-tramvaj-i-skeli-dovbusha guculka-ksenya siro-vinnij-tur-zakarpattyam termalne-zakarpattya zolota-pidkova

ТЕРМАЛЬНЕ ЗАКАРПАТТЯ

ekskursija-karpatskyj-tramvaj-i-skeli-dovbusha guculka-ksenya kamyanec-podilskij-kruiz siro-vinnij-tur-zakarpattyam zolota-pidkova

СИРО-ВИННИЙ ТУР ЗАКАРПАТТЯМ

ekskursija-karpatskyj-tramvaj-i-skeli-dovbusha guculka-ksenya kamyanec-podilskij-kruiz termalne-zakarpattya zolota-pidkova

Золота підкова Львівщини

ekskursija-karpatskyj-tramvaj-i-skeli-dovbusha guculka-ksenya kamyanec-podilskij-kruiz siro-vinnij-tur-zakarpattyam termalne-zakarpattya

КАРПАТСЬКИЙ ТРАМВАЙ

guculka-ksenya kamyanec-podilskij-kruiz siro-vinnij-tur-zakarpattyam termalne-zakarpattya zolota-pidkova

Air New Zealand порадував пасажирів економ-класу можливістю замовити Skycouch – три стандартних сидіння, які можна розкласти і перетворити на матрац. Отримати три порожніх місця в польоті – удача, але це не зрівняється з цим «диваном» на борту.

Пасажирам першого класу авіакомпанії Singapore Airlines замість тарілок із пластику й фольги тепер серверують порцеляновий посуд знаменитої англійської фабрики Wedgwood, яка виготовляла сервізи на замовлення європейських королівських дворів.

Air Malta в турботі про красу запропонувала пасажирам економ класу послугу лікувального масажу в польоті. Сеанс можна замовити на рейсах Валлетта-Лондон.

Трансфер на автомобілях Porsche виявився однією з найбільш затребуваних послуг авіаперевізника Сполучених Штатів Америки Delta. Програму запустили 2011 році і тепер пасажири авіакомпанії можуть користуватися нею на всій території США.

Для пасажирів Qatar Airways меню розробив відомий японський кухар Нобу Мастухіса – один із засновників фьюжн-кулінарії, десерти надає кулінарний будинок Laduree, а дорожні набори – Armani. А постільна білизна на далекомагістральних рейсах – фірми Frette.

Екскурсія дахами

avstrijskij-lviv avtobusna-ekskursiya-lvovom ekskursija-po-lvovu nichna-varta-lvova pidzemellja-lvova

Оглядова автобусна екскурсія

avstrijskij-lviv ekskursija-dahamy ekskursija-po-lvovu nichna-varta-lvova pidzemellja-lvova

Нічна Варта Львова

avstrijskij-lviv avtobusna-ekskursiya-lvovom ekskursija-dahamy ekskursija-po-lvovu pidzemellja-lvova

Австрійський Львів

avtobusna-ekskursiya-lvovom ekskursija-dahamy ekskursija-po-lvovu nichna-varta-lvova pidzemellja-lvova

ОГЛЯДОВА ЕКСКУРСІЯ

avstrijskij-lviv avtobusna-ekskursiya-lvovom ekskursija-dahamy nichna-varta-lvova pidzemellja-lvova
 3

0 Comments

Leave Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *