Ласкаво просимо у Join UP Львів

Компанію людей, що обожнюють свою справу

Ми любимо наших клієнтів, а вони люблять нас

Ми робимо все для того, щоб Вам подобалось у нас, та щоб Ви неодмінно захотіли повернутися ще раз!

Співробітники туристичної фірми Join UP Львів – це колектив відповідальних фахівців, які можуть надати грамотну консультацію кожному туристу, завдяки знанням, отриманим під час стажування за кордоном. Ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта та гарантуємо досконалий сервіс. Ми завжди готові допомогти Вам вибрати відпочинок на морі в будь-якій частині світу; гарячу путівку, в якій привабливе співвідношення ціна – якість поєднане з відмінним сервісом; екскурсійні тури, які надають можливість ознайомитись з декількома країнами; тур вихідного дня чи круїз; забронювати авіаквитки; організувати індивідуальну мандрівку найбільш вимогливому клієнту. Ви можете здійснити онлайн пошук туру прямо на нашому сайті, а щоб замовити тур, телефонуйте нашим менеджерам або відвідайте наш затишний офіс в центрі міста.

Клієнтів відвідують по рекомендації друзів
70%
Турів українських операторів
100%
Щорічний ріст клієнтів
80%

Відгуки клієнтів

Ми декілька разів літали у Грецію, Єгипет та подорожували Європою і жодного разу не залишились розчарованими. Співвідношення ціна – якість завжди задовольняли нас! Тут завжди кваліфіковано нададуть правдиву інформацію про готель, яка для мене багато чого варта! Також мені подобається що персонал не тільки чує але і «вміє» слухати наші побажання.

Конюх Олена,
IT проджект менеджер

Я не перший рік відпочиваю з JoinUP Львів, що знаходяться на Січових Стрільців. Велике дякую менеджеру Ірині, яка завжди підбирає для мене ідеальний відпочинок і враховує усі побажання. З нетерпінням чекаю наступну відпустку від цієї турагенції.

Осадченко Тетяна,
Адміністратор

Менеджери індивідуально для кожного клієнта враховують всі побажання і підбирають найбільш підходящий тур, найкраще співвідношення ціни та якості. Обов'язково надалі залишимось їхніми клієнтами.

Новацький Василь,
Інженер - програміст

Подорожували до Шрі-Ланки. Ми задоволені тим, що нам підібрали ідеальний тур та регіон. Повернулися з морем вражень і вже плануємо наступну подорож

Фалендиш Володимир,
.NET Developer