Рейтинг туроператорів України 2016

Рейтинг туроператорів України 2016

Рейтинг туроператорів України та найпопулярніших напрямків зимового сезону 2016

Рейтинг туроператорів України та найпопулярніших напрямків складений за зимовий сезон на основі показників продажів найбільших агентських мереж в Україні

Рейтинг найпопулярніших країн

В зимовому сезоні 2016 українці найчастіше обирали відпочинок у Єгипті, який став єдиним масовим напрямком. Також високим попитом користувались тури на Шрі Ланку та путівки в ОАЕ.

Традицією стало те, що більшість клієнтів туристичних фірм не чекали горящих турів, а скористались значно вигіднішою послугою раннє бронювання.

Єгипет

ОАЕ

Найпопулярніші туроператори України

Так само, як і минулого року, лідерами залишились два туроператори: Join UP! та Anex, яким належить дві третини туристичного ринку України.

КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ КРУЇЗ
ekskursija-karpatskyj-tramvaj-i-skeli-dovbusha guculka-ksenya siro-vinnij-tur-zakarpattyam termalne-zakarpattya zolota-pidkova
ТЕРМАЛЬНЕ ЗАКАРПАТТЯ
ekskursija-karpatskyj-tramvaj-i-skeli-dovbusha guculka-ksenya kamyanec-podilskij-kruiz siro-vinnij-tur-zakarpattyam zolota-pidkova
Гуцулка Ксеня
ekskursija-karpatskyj-tramvaj-i-skeli-dovbusha kamyanec-podilskij-kruiz siro-vinnij-tur-zakarpattyam termalne-zakarpattya zolota-pidkova
Золота підкова Львівщини
ekskursija-karpatskyj-tramvaj-i-skeli-dovbusha guculka-ksenya kamyanec-podilskij-kruiz siro-vinnij-tur-zakarpattyam termalne-zakarpattya
КАРПАТСЬКИЙ ТРАМВАЙ
guculka-ksenya kamyanec-podilskij-kruiz siro-vinnij-tur-zakarpattyam termalne-zakarpattya zolota-pidkova

15 досягнень Join UP! 2015 року!

 1. Більше 40 напрямків у портфелі Join UP! Тепер у нас є все — подорожі по рідній Україні і самі дальні екзотичні напрямки, гори, моря, океани, річки та озера!
 2. Більше 220 000 туристів відпочили з нами в 2015 році! Цифри говорять самі за себе! Незважаючи на досить складний рік для економіки країни в цілому, нам вдалось підтримати наші об’єми на достойному рівні. Ми раді, що велика кількість українців не відмовили собі в задоволенні подорожувати і відкривати нові країни разом з Join UP!
 3. Новий рекорд по Єгипту — з моменту запуску напрямку ми відправили більше 250 000 туристів! А ще, Join UP! побив всі рекорди продаж по даному напрямку в грудні 2015 р.
 4. Близько 30 000 туристів у червні! Цей літній місяць став найбільш успішним та насиченим для Join UP!
 5. Прорив по Туреччині — 18% частка ринку! Напрямок Туреччина з’явився у портфелі Join UP! лише півтора роки тому, і зараз ми змогли зайняти достойне місце серед компаній, які займаються цим напрямком довгі роки. Повірте, це лише початок! Ми обіцяємо збільшити в двічі  об’єм відправлених туристів влітку 2016р.
 6. «Уроки гостинності» — найчисельніший  Work Shop в Туреччині! Це був успішний старт літнього сезону та хороший початок для масового напрямку.
 7. Успішне відкриття внутрішнього туризму. Україна — наш новий і найблизькіший для нас напрямок. Нам неймовірно приємно відзначити, що тепер Join UP! — це також туроператор по внутрішньому туризму і ми готові достойно представляти Україну на світовому ринку. Зовсім скоро ми будем приймати туристів з інших країн.
 8. Viva, Montenegro! 45% – рекордна частка ринку в Україні. Join UP! — безумовний лідер по напрямку Чорногорія! В рамках нашої концепції «Viva la Villa» ми підібрали для вас вілли в Чорногорії, в яких ви відчуєте себе як вдома, а точніше як у власному заміському будинку, де все створено для ідеального і комфортного відпочинку. І нам дуже приємно, що ви достойно оцінили нашу пропозицію. В 2016 році ми не станемо зменшувати оберти і будем знову доказувати своє лідерство всьому ринку.
 9. Запуск нового сайту. Наш іноваційний сайт, який ми з любовю та трепетом  довго і ретельно створювали для вас, був успішно запущений! Ми старались зробити його максимально інфомативним, корисним і красивим, щоденно наповнюючи його свіжими новинами.
 10. Зимовий Кіпр — вперше на туристичному ринку України! Зимовий Кіпр від Join UP! — це сама зручна програма авіаперельотів, великий вибір затишних готелів по самих приємних цінах, краща приймаюча сторона, неймовірний вибір захопливих та насичених екскурсій, зручні та перевірені гірськолижні траси, найсмачніші страви національної  кухні, чудові вина та просто незабутній відпочинок. А ще — це завжди приємна погода: вдень середня температура досягає 15-17 градусів, та майже завжди сонячно. Ми успішно запустили зимовий сезон і довели, що зимою на Кіпрі є чим зайнятись.
 11. 1 в СНД по ОАЕ. Більше 50% частка по  Україні! ОАЕ для Join UP! давно став певним символом та орієнтиром. Ми також любимо дивувати та надихати. Саме тому ми змогли досягнути таких високих результатів по самому розкішному напрямку.
 12. Грандіозний Work Shop в ОАЭ – Sky High. Рукотворні острови, світові рекорди та неймовірні досягнення Арабських Еміратів надихнули нас на створення 6-го виїздного заходу, який пройшов під дивізом «Будьте на висоті вразом з Join UP!». Партнером проекту виступив розкішний Madinat Jumeirah.
 13. Новий напрямок — Занзібар. Ексклюзивний рекламний тур з Сафарі.Так-так! Тепер з Join UP! у вас є можливість відвідати цей екзотичний куточок легко і просто. І ми зробимо все, щоб ваш відпочинок був не лише цікавим, насиченим та комфортним.
 14. Шрі Ланка — рекордна частка ринку – 80%. Власний чартер від лідера напрямку. Власне  JoinUP! відкрив для українських туристів напрямок Шрі Ланка і зробив його масовим. Шрі Ланка з  Join UP! – це 11 успішних сезонів, рекордна частка ринку, 10 експертів у відділі Шрі Ланки, понад 70 000 туристів відправлених на Шрі Ланку, близько 100 проведених семінарів і вебінарів. Власний чартер — це ще одне підтвердження нашого лідерства.
 15. Найкраща команда професіоналів. Як в кінці року не похвалитись та не похвалити нашу команду? Колектив Join UP! – це справжня велика дружня сімя, де всі люблять один одного та горять однією великою метою.
Екскурсія дахами
avstrijskij-lviv avtobusna-ekskursiya-lvovom ekskursija-po-lvovu nichna-varta-lvova pidzemellja-lvova
Підземелля Львова
avstrijskij-lviv avtobusna-ekskursiya-lvovom ekskursija-dahamy ekskursija-po-lvovu nichna-varta-lvova
Оглядова автобусна екскурсія
avstrijskij-lviv ekskursija-dahamy ekskursija-po-lvovu nichna-varta-lvova pidzemellja-lvova
Нічна Варта Львова
avstrijskij-lviv avtobusna-ekskursiya-lvovom ekskursija-dahamy ekskursija-po-lvovu pidzemellja-lvova
ОГЛЯДОВА ЕКСКУРСІЯ
avstrijskij-lviv avtobusna-ekskursiya-lvovom ekskursija-dahamy nichna-varta-lvova pidzemellja-lvova
 7
 • Рейтинг найпопулярніших країн [/vc_column_text][media type="image" alignment="left" animation="none" image="4676"][vc_empty_space height="32px"][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_column_text]В зимовому сезоні 2016 українці найчастіше обирали відпочинок у Єгипті, який став єдиним масовим напрямком. Також високим попитом користувались тури на Шрі Ланку та путівки в ОАЕ. Традицією стало те, що більшість клієнтів туристичних фірм не чекали горящих турів, а скористались значно вигіднішою послугою раннє бронювання.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/1"][vc_empty_space height="32px"][/vc_column][/vc_row][vc_row type="in_container" bg_position="left top" bg_repeat="no-repeat" parallax_bg="" overlay="" video_bg="" text_color="dark" transparency="" borders="" arrow_bottom="" arrow_top=""][vc_column width="1/2"][vc_column_text]

  Єгипет

  [/vc_column_text][media type="image" alignment="left" animation="none" image="4677"][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_column_text]

  ОАЕ

  [/vc_column_text][media type="image" alignment="left" animation="none" image="4675"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/1"][vc_empty_space height="32px"][/vc_column][/vc_row][vc_row type="in_container" bg_position="left top" bg_repeat="no-repeat" parallax_bg="" overlay="" video_bg="" text_color="dark" transparency="" borders="" arrow_bottom="" arrow_top=""][vc_column width="1/4"][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_column_text]

  Найпопулярніші туроператори України

  [/vc_column_text][media type="image" alignment="left" animation="none" image="4674"][/vc_column][vc_column width="1/4"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/1"][vc_column_text]Так само, як і минулого року, лідерами залишились два туроператори: Join UP! та Anex, яким належить дві третини туристичного ринку України.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/1"][recent_portfolio style="basic" mode="grid" space="normal" columns="5" rows="1" carousel="yes" from_where="cat" category="40"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/1"][block_title style="section_title" inner_style="simple" inner_style_title="square" padding_desc="28%" title="15 досягнень Join UP! 2015 року!"][/block_title][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/1"][vc_column_text]
  1. Більше 40 напрямків у портфелі Join UP! Тепер у нас є все — подорожі по рідній Україні і самі дальні екзотичні напрямки, гори, моря, океани, річки та озера!
  2. Більше 220 000 туристів відпочили з нами в 2015 році! Цифри говорять самі за себе! Незважаючи на досить складний рік для економіки країни в цілому, нам вдалось підтримати наші об'єми на достойному рівні. Ми раді, що велика кількість українців не відмовили собі в задоволенні подорожувати і відкривати нові країни разом з Join UP!
  3. Новий рекорд по Єгипту — з моменту запуску напрямку ми відправили більше 250 000 туристів! А ще, Join UP! побив всі рекорди продаж по даному напрямку в грудні 2015 р.
  4. Близько 30 000 туристів у червні! Цей літній місяць став найбільш успішним та насиченим для Join UP!
  5. Прорив по Туреччині — 18% частка ринку! Напрямок Туреччина з'явився у портфелі Join UP! лише півтора роки тому, і зараз ми змогли зайняти достойне місце серед компаній, які займаються цим напрямком довгі роки. Повірте, це лише початок! Ми обіцяємо збільшити в двічі  об'єм відправлених туристів влітку 2016р.
  6. «Уроки гостинності» — найчисельніший  Work Shop в Туреччині! Це був успішний старт літнього сезону та хороший початок для масового напрямку.
  7. Успішне відкриття внутрішнього туризму. Україна — наш новий і найблизькіший для нас напрямок. Нам неймовірно приємно відзначити, що тепер Join UP! — це також туроператор по внутрішньому туризму і ми готові достойно представляти Україну на світовому ринку. Зовсім скоро ми будем приймати туристів з інших країн.
  8. Viva, Montenegro! 45% - рекордна частка ринку в Україні. Join UP! — безумовний лідер по напрямку Чорногорія! В рамках нашої концепції «Viva la Villa» ми підібрали для вас вілли в Чорногорії, в яких ви відчуєте себе як вдома, а точніше як у власному заміському будинку, де все створено для ідеального і комфортного відпочинку. І нам дуже приємно, що ви достойно оцінили нашу пропозицію. В 2016 році ми не станемо зменшувати оберти і будем знову доказувати своє лідерство всьому ринку.
  9. Запуск нового сайту. Наш іноваційний сайт, який ми з любовю та трепетом  довго і ретельно створювали для вас, був успішно запущений! Ми старались зробити його максимально інфомативним, корисним і красивим, щоденно наповнюючи його свіжими новинами.
  10. Зимовий Кіпр — вперше на туристичному ринку України! Зимовий Кіпр від Join UP! — це сама зручна програма авіаперельотів, великий вибір затишних готелів по самих приємних цінах, краща приймаюча сторона, неймовірний вибір захопливих та насичених екскурсій, зручні та перевірені гірськолижні траси, найсмачніші страви національної  кухні, чудові вина та просто незабутній відпочинок. А ще — це завжди приємна погода: вдень середня температура досягає 15-17 градусів, та майже завжди сонячно. Ми успішно запустили зимовий сезон і довели, що зимою на Кіпрі є чим зайнятись.
  11. 1 в СНД по ОАЕ. Більше 50% частка по  Україні! ОАЕ для Join UP! давно став певним символом та орієнтиром. Ми також любимо дивувати та надихати. Саме тому ми змогли досягнути таких високих результатів по самому розкішному напрямку.
  12. Грандіозний Work Shop в ОАЭ – Sky High. Рукотворні острови, світові рекорди та неймовірні досягнення Арабських Еміратів надихнули нас на створення 6-го виїздного заходу, який пройшов під дивізом «Будьте на висоті вразом з Join UP!». Партнером проекту виступив розкішний Madinat Jumeirah.
  13. Новий напрямок — Занзібар. Ексклюзивний рекламний тур з Сафарі.Так-так! Тепер з Join UP! у вас є можливість відвідати цей екзотичний куточок легко і просто. І ми зробимо все, щоб ваш відпочинок був не лише цікавим, насиченим та комфортним.
  14. Шрі Ланка — рекордна частка ринку - 80%. Власний чартер від лідера напрямку. Власне  JoinUP! відкрив для українських туристів напрямок Шрі Ланка і зробив його масовим. Шрі Ланка з  Join UP! – це 11 успішних сезонів, рекордна частка ринку, 10 експертів у відділі Шрі Ланки, понад 70 000 туристів відправлених на Шрі Ланку, близько 100 проведених семінарів і вебінарів. Власний чартер — це ще одне підтвердження нашого лідерства.
  15. Найкраща команда професіоналів. Як в кінці року не похвалитись та не похвалити нашу команду? Колектив Join UP! – це справжня велика дружня сімя, де всі люблять один одного та горять однією великою метою.
  [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/1"][recent_portfolio style="basic" mode="grid" space="normal" columns="5" rows="1" carousel="yes" from_where="cat" category="43"][/vc_column][/vc_row]" target="_blank">

0 Comments