Що потрібно знати про Мальдиви

Що потрібно знати про Мальдиви

Навіть при бюджетному розміщенні недорого відпочити на Мальдивах навряд чи вдасться. Якщо турист хоче урізноманітнити пляжний відпочинок, потрібно бути готовими до високих цін.

Мальдиви — це «відпочинок в замкнутому просторі». Величина одного острова приблизно 300 на 600 м. Вся інфраструктура призначена для туристів, місцевих жителів немає, так само як і колоритних вуличок, гучних дискотек, екскурсій і визначних пам’яток.

Вважається, що Мальдиви — острови для пар. Насправді ж тут створені всі умови для першокласного сімейного відпочинку. До послуг відпочиваючих — дитячі клуби, няні, спеціальне меню, окремі басейни з гірками, ігрові майданчики. Ще Мальдиви — одне з кращих місць для дайверів — коралові рифи є біля кожного острова.

Тип пляжу не залежить від розташування острова або лінії екватора — тут всюди білосніжний пісок. Деякі готелі мають домашній риф: спочатку під водою йде смуга піску, далі починається кораловий риф.

Основні атоли

Адду

найменший атол.

Даалу

Даалу місцеві жителі називають «островом черепах», про них нагадують споруди, зроблені у формі панцира черепахи.

Лавіані

одне з кращих місць для дайвінгу на Мальдівах. У цих водах можна поспостерігати за міріадами скляних рибок сімейства імператорських морських ангелів, зустріти мурен і велику акулу-няньку.

Баа

дуже спокійний атол — біосферний заповідник ЮНЕСКО.

Північний Мале

головний атол, тут розташоване місто Мале. Знаходиться близько від аеропорту, трансфер відбувається на човні.

До Південного Мале туристи добираються на швидкісному катері. Любителям дайвінгу та різноманітних розваг тут сподобається.

Лаам

На атолі Лаам є унікальне місце для серфінгу і водних розваг: тут не дмуть вітри, а хвилі високі з плавним закінченням біля берега. Для снорклінгу і дайвінгу є невеликі коралові рифи навколо островів.

 2

0 Comments

Leave Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *