Топ 7 готелів світу з найнезвичайнішими ліжками

Топ 7 готелів світу з найнезвичайнішими ліжками

Топ 7 готелів світу з найнезвичайнішими ліжками

А ви любите поспати? Якщо так, то День Сну, безумовно, ваше професійне свято! Виявляється, його святкують щорічно у п’ятницю другого повного тижня березня. Цього року це припало на 18 березня.

У зв’язку з цим ми підготували невелику добірку готелів світу з найнезвичайнішими ліжками.

ICEHOTEL В ЮККАС'ЯРВІ

Будемо відвертими — крижаними готелями вже нікого не здивуєш. Тому власникам таких готелів доводиться постійно придумувати щось новеньке. Наприклад, власники Icehotel на півночі Швеції вирішили трохи відійти від концепції «готелю без опалення» і розділили весь номерний фонд на дві категорії: “теплі» і «холодні”. Останні, як і прийнято в айс-готелях, повністю вирізані з льоду. Тут крижані меблі (навіть ліжко), крижані стіни, крижаніа підлога… Однак працівники готелю роблять все для того, щоб хоч якось зігріти гостей: їм видають термобілизну і спальні шубки, роль матраців виконують теплі шкури, а замість ковдр на ліжках лежать двомісні спальні мішки.

THE LLOYD HOTEL В АМСТЕРДАМІ

Цей готель — знахідка для тих, хто перевертається уві сні. Адже тут є номер з ліжком, ширина якого становить… 11,5 м! На такому ліжку можуть спокійно спати восьмеро (власне, до цього і закликає готель), а можна і поодинці зайняти весь простір та не боятися випадково заїхати комусь ліктем в око. Крім того, у готелі є номери з гамаками (в яких, при бажанні, теж можна спати), і навіть з дерев’яними гойдалками під стелею.

До речі, Lloyd Hotel завдяки своїм незвичайним ліжкам навіть потрапив до Книги рекордів Гіннеса.

PROPELLER ISLAND CITY LODGE В БЕРЛІНІ

Цей готель пропонує своїм туристам зовсім божевільні ідеї для міцного сну. Наприклад, ліжка-труни, або ж і зовсім персональний кошмар любителів падати з ліжка — номер, де всі меблі — від шафи до тумбочки біля ліжка — висять під стелею. Самі ж гості сплять в невеликих, але дуже комфортних боксах, що стоять в буквальному сенсі під плінтусом.

Автори ідеї переконані, що подібний дизайн номера допомагає по-новому подивитися на своє життя, переосмислити проблеми і цінності та відчути себе краще.

BEVERLAND В МЮНСТЕРІ

«Беверланд» — справжній рай для любителів пива. Ліжка в тематичних номерах цього готелю зроблені з величезних пивних бочок, які спеціально привезли сюди з музею пивоварні «Потт». Бочки при цьому не розпилювали — їх просто перекинули на бік і зміцнили, щоб гості не перекочувалися уві сні на інший кінець кімнати.

Екскурсія дахами

avstrijskij-lviv avtobusna-ekskursiya-lvovom ekskursija-po-lvovu nichna-varta-lvova pidzemellja-lvova

Оглядова автобусна екскурсія

avstrijskij-lviv ekskursija-dahamy ekskursija-po-lvovu nichna-varta-lvova pidzemellja-lvova

Нічна Варта Львова

avstrijskij-lviv avtobusna-ekskursiya-lvovom ekskursija-dahamy ekskursija-po-lvovu pidzemellja-lvova

Австрійський Львів

avtobusna-ekskursiya-lvovom ekskursija-dahamy ekskursija-po-lvovu nichna-varta-lvova pidzemellja-lvova

ОГЛЯДОВА ЕКСКУРСІЯ

avstrijskij-lviv avtobusna-ekskursiya-lvovom ekskursija-dahamy nichna-varta-lvova pidzemellja-lvova

PALACIO DE SAL В БОЛІВІЇ

Цей незвичайний готель абсолютно не випадково розташований в нашому списку після «пивного» готелю. Вся справа в тому, що і ліжка, і номери, і вся будівля Palacio de Sal повністю зроблені із солі. Крім стандартних правил (не ламати меблі, не розводити в кімнаті вогонь і т. д.) тут діє особливе правило: не облизувати стіни. І стежать за його дотриманням навіть пильніше, ніж за іншими «актами вандалізму».

ЕКО-ГОТЕЛІ В АЛЬПАХ

Скучили за літнім канікулам у бабусі в селі? Тоді готель в Альпах — це якраз те, що вам потрібно. У кожному номері готелю розташоване ліжко зі свіжого сіна, причому в різних номерах воно має свій особливий запах. Всього на обладнання спальних місць пішло близько 300 кг сіна, скошеного з альпійських лугів.

JUMBO STAY В АЕРОПОРТУ АРАНДА

Вічним мандрівникам напевно припаде до смаку можливість поспати в літаку, нарешті витягнувши ноги і влаштувавшись зручніше. «Боїнг-747», спеціально переобладнаний під готель, пропонує гостям дизайнерські номери з вікнами-ілюмінаторами і комфортними ліжками. Є тут і номер-люкс, споруджений з колишньої кабіни управління. У літаку дві палуби: на нижній розташовані номери, а на верхній серверують сніданок.

 2

0 Comments

Leave Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *