Фантастичні пейзажі “Зоряних війн” в пустелі Тунісу

Фантастичні пейзажі “Зоряних війн” в пустелі Тунісу

Татуїн — планета-пустеля Зовнішнього кільця в далекій-далекій галактиці, яка відіграла значну роль в кіносазі “Зоряні війни” – на ній виросли Енакін та Люк Скайвокери.

Знаходиться на перетині основних галактичних маршрутів, тому багато пройдисвітів використовують космопорт Мос-Ейслі в якості станції пересадки.

Далекий від пильних очей Галактичної Імперії, Татуїн займає вдале місце для контрабандистів, гангстерів та короля злочинного світу — Джабби Хатта.

"Якщо Всесвіт і має центр, то ти на планеті, яка знаходиться від нього як найдалі" - Люк Скайвокер

Планета отримала назву на честь невеличкого міста в Тунісі, в околицях якого відбувались зйомки ранніх частин циклу. Пейзажами планети Татуїн також стали пустеля Арізони та Долина Смерті в Каліфорнії.

Після зйомок з цими мало кому відомими містечкамм відбулась неймовірна історія: берберійські поселення стали надзвичайно популярними серед фанатів фільму.

ГОТЕЛЬ SIDI DRISS

Містечко Матмата на півдні Тунісу – найвідоміше місце “Зоряних воєн”. Побачити готель Sidi Driss має кожен шанувальник саги. Адже саме тут народився і виріс Люк Скайвокер.

Під час відпочинку в Тунісі можна  проїхатись екскурсійним маршрутом по  ксарам Тунісу, Марокко та Мавританії. На автомобілі тур займе приблизно три дні та 464 кілометри, а громадським транспортом можно дістатись тільки до ксарів Меденіну і Татавіну.

ФОРТЕЦІ КОЧІВНИКІВ

Ксар – це берберійська фортеця, але це не єдиний тип древнього берберійського житла, яке можна зустріти. Племена жили також і в підземних печерах. А під землею бербери влаштовувались з справжнім комфортом, печери надійно охороняють від спеки та холоду: низькі температури зимою не є рідкістю.

На жаль від Татавіну до кордону с Лівією близько 100 км, а там зараз вирує громадянська війна і знаходятся табори підготовки бойовиків ДАІШ. Весь регіон південого Тунісу, і особливо вілайєт Татавін, узятий під особливий контроль урядових військ. Саме через це режиссер Джей Джей Абрамc сьомий епізод «Пробудження сили» знімав в околицях Абу-Дабі в ОАЕ.

Най буде з вами сила.

 4
  • відпочинку в Тунісі можна  проїхатись екскурсійним маршрутом по  ксарам Тунісу, Марокко та Мавританії. На автомобілі тур займе приблизно три дні та 464 кілометри, а громадським транспортом можно дістатись тільки до ксарів Меденіну і Татавіну.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/2"][media type="image" alignment="left" animation="left" image="4610"][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_custom_heading text="ФОРТЕЦІ КОЧІВНИКІВ" font_container="tag:h2|text_align:left" google_fonts="font_family:Open%20Sans%3A300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C600%2C600italic%2C700%2C700italic%2C800%2C800italic|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal"][vc_column_text]Ксар - це берберійська фортеця, але це не єдиний тип древнього берберійського житла, яке можна зустріти. Племена жили також і в підземних печерах. А під землею бербери влаштовувались з справжнім комфортом, печери надійно охороняють від спеки та холоду: низькі температури зимою не є рідкістю.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/1"][vc_column_text]На жаль від Татавіну до кордону с Лівією близько 100 км, а там зараз вирує громадянська війна і знаходятся табори підготовки бойовиків ДАІШ. Весь регіон південого Тунісу, і особливо вілайєт Татавін, узятий під особливий контроль урядових військ. Саме через це режиссер Джей Джей Абрамc сьомий епізод «Пробудження сили» знімав в околицях Абу-Дабі в ОАЕ. Най буде з вами сила.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]" target="_blank">

0 Comments

Leave Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *