1 день

Щонеділі

395 грн.

 • 1 день

  • виїзд зі Львова (08:00)
  • Бубнище (скелі Довбуша)
  • Вигода (обід і карпатський трамвай)
  • Гошів (огляд монастиря)
  • Львів (повернення о 22:00)

Туристичні об’єкти

Скелі Довбуша

Бубнище. Ботаніко-геоморфологічний резерват “Скелі Довбуша” – пам’ятка природи державного значення, група високих скель площею 100 га, які на фоні лісу й гір створюють невимовної краси гірські пейзажі. Скелі використовувалися з давньоруських часів (ІХ-ХІІІ ст.) як наскельні фортеці та сторожові укріплення і до наших часів збереглися їхні сліди , а також сліди ритуального комплексу поганських часів

Казкова природа прикарпатського краю сприяє появі тут численних легенд та міфів. Адже у кожному другому селі Галичини вам розкажуть, що тут бували Олекса Довбуш, Богдан Хмельницький чи улюблений імператор Франц Йосиф. Проте, це місце таки містичне. Тут наче концентрується незламна сила нашого народу. Фантастичні краєвиди та романтичні міфи додадуть вам сил, здоров’я та натхнення. Тут обов’язково треба бути!

 • вхід та трансфер в обидві сторони: 40 грн./особа

Вигода – Карпатський трамвай

В карпатському селищі Вигода починається маршрут однієї з унікальних, досі збережених вузькоколійних залізниць. Створена для перевезення деревини, вузькоколійка пережила дві світових війни та змінила безліч господарів. «Карпатський трамвайчик» – це два вагончика, котрі тягне за собою маленьких паровозик. Чотирьохгодинна мандрівка проходить надзвичайно мальовничим маршрутом по найгарніших та найекологічниших місцях Карпат вздовж мальовничої річки Мізуньки. Ви зможете милуватися чарівними краєвидами: горами, річками, Мізуньськими водоспадами, вгамувати спрагу водою з гірських джерел із кришталевою водою, скуштувати чай з карпатських трав. Інколи здається, що можна на ходу збирати квіти, що підступають аж до дороги. Приєднуйтесь!

 • дорослі – 150 грн.
 • діти (від 6 до 14 років) - 75 грн.
 • діти до 6 років (без додаткового місця) – безкоштовно

Гошів

Підніміться з нами на Ясну гору, де  стоїть Гошівський греко-католицький монастир, заснований в 1570 р. Ставши на краю гори, можна піймати в лице подих вітру і відчути Бога….На прощу до чудотворної ікони «Гошівської Богородиці» (1737р.), йдуть тисячі людей з усієї України. Попри те, що монастир неодноразово руйнували татари, росіяни, комуністи, він наче міфічний Фенікс підноситься над горою. Перебування тут залишається в памяті на все життя.

Екскурсія Карпатським трамваєм 395 грн.

Важлива інформація

Найпопулярніші екскурсії Україною

У ВАС ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ ?

Додаткову інформацію та про інші пропозиції
Ви можете дізнатись в нашому офісі
вул.Січових Стрільців 4
за телефонами
098 748 71 77
032 297 17 72
або надіславши запит на e-mail

Надішліть Ваші побажання та залиште свої контактні дані. Ми оперативно опрацюємо Вашу заявку і запропонуємо Вам тур Вашої мрії