способи зібрати валізу
  1. Шкарпетки та білизну краще згорнути в трубочку і помістити у взуття: так ми одночасно заощадимо місце і вбережемо черевики від деформації. Крім того, взуття може слугувати відмінним футляром для годинників, окулярів та навіть краватки. Утрамбовуйте! Щільно укладені предмети не будуть рухатися при транспортуванні і краще перенесуть поїздку.
  2. Футболки, пуловери будь-які речі займають менше місця і менше мнуться, якщо їх теж згорнути валиком, а не укладати звичними пластами. Якщо таких валиків багато, а валіза глибока, з них можна скласти нижній шар.
  3. Покладіть між речами поліетиленові кульки чи аркуші паперу. Одяг буде ковзати, а не притиратися між собою та, відповідно, менше “постраждає”.
  4. Розповімо вам, як складати сорочки за допомогою журналу! Застебніть ґудзики, потім робіть все, як на картинках, і не забудьте вийняти журнал. Сорочки можна покласти другим шаром, після валиків.
  5. Не складайте балончики з піною, кремом і т.п. в один мішок. Переконавшись у їх герметичності, розкладіть все це по різних закутках валізи.
способи зібрати валізу
  1. Для піджаків і пальто є свій спосіб складання – «плече в плече». Виверніть один рукав навиворіт. Складіть піджак навпіл так, щоб невивернуте плече вставити у вивернуте. Потім складіть навпіл так, щоб вивернутий рукав виявився ззовні. Між половинками прокладіть кульок, щоб тканина не терлася об тканину.
  2. Не складайте взуття парами. Кожен черевик потрібно покласти у свій кульок і розкласти по різних місцях. І запам’ятайте: немає такої поїздки, в якій вам знадобилося б понад три пари взуття.
  3. Ремені та дроти краще покласти вздовж стінок валізи. У закрученому стані вони займають більше місця.
  4. Щоб штани в багажі менше м’ялися, укладіть їх на дно валізи так, щоб штанини залишилися ззовні. Зверху художньо розмістіть валики з футболок, сорочки і т.д., а потім накрийте цю пишність частиною штанів, що залишилася. І не забудьте вийняти з кишень ключі і монети, інакше вони можуть пошкодити тканину!
  5. І, нарешті, утрамбовка речей – справа азартна, але, з огляду на те, що всі валізи тепер на колесах, а ваша турбота – перекладати їх з багажника на візок… Тому не хвилюйтеся та беріть трохи більшу валізу!