способи зібрати валізу
  1. Шкарпетки та білизну краще згорнути в трубочку і помістити у взуття: так ми одночасно заощадимо місце і вбережемо черевики від деформації. Крім того, взуття може слугувати відмінним футляром для годинників, окулярів та навіть краватки. Утрамбовуйте! Щільно укладені предмети не будуть рухатися при транспортуванні та краще перенесуть поїздку.
  2. Футболки, пуловери будь-які речі займають менше місця і менше мнуться, якщо їх теж згорнути валиком, а не укладати звичними пластами. Якщо таких валиків багато, а валіза глибока, з них можна скласти нижній шар.
  3. Покладіть між речами поліетиленові кульки чи аркуші паперу. Одяг буде ковзати, а не притиратися між собою та, відповідно, менше “постраждає”.
  4. Розповімо вам, як складати сорочки за допомогою журналу! Застебніть ґудзики, потім робіть все, як на картинках, і не забудьте вийняти журнал. Сорочки можна покласти другим шаром, після валиків.
  5. Не складайте балончики з піною, кремом і т.п. в один мішок. Переконавшись у їх герметичності, розкладіть все це по різних закутках валізи.
способи зібрати валізу
  1. Для піджаків і пальто є свій спосіб складання – «плече в плече». Виверніть один рукав навиворіт. Складіть піджак навпіл так, щоб невивернуте плече вставити у вивернуте. Потім складіть навпіл так, щоб вивернутий рукав виявився ззовні. Між половинками прокладіть кульок, щоб тканина не терлася об тканину.
  2. Не складайте взуття парами. Кожен черевик потрібно покласти у свій кульок і розкласти по різних місцях. І запам’ятайте: немає такої поїздки, в якій вам знадобилося б понад три пари взуття.
  3. Ремені та дроти краще покласти вздовж стінок валізи. У закрученому стані вони займають більше місця.
  4. Щоб штани в багажі менше м’ялися, укладіть їх на дно валізи так, щоб штанини залишилися ззовні. Зверху художньо розмістіть валики з футболок, сорочки і т.д., а потім накрийте цю пишність частиною штанів, що залишилася. І не забудьте вийняти з кишень ключі і монети, інакше вони можуть пошкодити тканину!
  5. І, нарешті, утрамбовка речей – справа азартна, але, з огляду на те, що всі валізи тепер на колесах, а ваша турбота – перекладати їх з багажника на візок… Тому не хвилюйтеся та беріть трохи більшу валізу!