Політ на гідроплані. Дубай, Абу-Дабі

Політ на гідроплані. Дубай, Абу-Дабі

З висоти пташиного польоту турист має змогу побачити бухту Дубай Марина, знамениті острови «Пальма Джумейра» і «Архіпелаг Світ», семизірковий готель Burj Al Arab, район «Даунтаун Дубай» і найвищий будинок у світі «Бурдж Дубай»

дайвінг з акулами оае

Дайвінг з акулами. Дубай

Занурення відбувається в центрі торгового комплексу Dubai Mall на території великого акваріума. Весь час туриста супроводжує досвідчений фахівець.

симулятор airbus a380 оае

Симулятор Airbus А380. Дубай, Dubai Mall

Авіакомпанія Emirates встановила в ТЦ Dubai Mall симулятор пілотської кабіни літака Airbus А380. У програму закладено більше десятка різних аеропортів світу. Відвідувачі можуть підняти лайнер в небо і зробити віртуальну посадку в різний час доби.

сафарі в пустелі оае

Сафарі в пустелі

Сафарі містить катання на джипах, огляд верблюжої ферми, катання на верблюдах, вечірнє шоу у бедуїнів.

Картинг оае

Картинг

Широкі можливості пропонує емірат Абу-Дабі: на трасі Яс Марина; в спорткомплексі Al Ain Sportplex (швидкісна траса 1,4 км), траси для початківців в спорткомплексі Аль-Форсан.

Верблюжі перегони. Абу-Дабі

Верблюжі перегони. Абу-Дабі

Це надзвичайно захопливі змагання. Перегони. зазвичай, проходять вранці у вихідні дні, а також у державні свята. Забіг можна подивитися на верблюжому швидкісному треку Аль-Ватба (близько 45 км на схід від Абу-Дабі по дорозі на Аль-Айн), на треку Аль-Макам недалеко від Аль-Айна. Вхід безкоштовний.

Бої биків. Фуджейра

Бої биків. Фуджейра

Щоп’ятниці з вересня по травень з 16.00 до 19.00 на Фуджейрі на набережній біля дороги, що веде в бік Кальби (Kalba), влаштовуються бої биків.

Політ на повітряній кулі оае

Політ на повітряній кулі

Політ проходить над піщаними дюнами з видом на Хаджарські гори на сході та дубайські хмарочоси на заході.