Крит – цілий світ нескінченних радощів, казкових задоволень, справжній острів скарбів для любителів всіляких активностей і розваг! Безумовно, літні канікули – ідеальний час для знайомства з найбільшим островом Греції, Критом. Батьківщина мінойської цивілізації та колиска європейської культури зустріне діточок безхмарними днями, ласкавим сонцем, комфортною погодою, чудовими пляжами, чудовою кухнею, розвиненою інфраструктурою і можливістю насолодитися бездоганним відпочинком

Крит

Іракліон

від 6 до 16 років

All Inclusive

Калейдоскоп літніх розваг, феєрверк яскравих емоцій і чудові спогади – дитячий табір EllinCamp подарує вашим дітям кращі літні канікули!

Дитячий табір Eri Sun Village Water Park запрошує у захопливий світ розваг. Все у критському таборі присвячено веселим і цікавим враженням, спільно з найулюбленішими заняттями! Дітвора зможе взяти участь в постановці тематичних вистав в грецькому театрі, поринути у світ фотомистецтва в спеціальній фотомайстерні, спробувати себе в ролі диктора та діджея, створюючи програми на власному радіо!
Також дітей чекають розважальні програми, розроблені професійними вожатими і педагогами. Крім того, гості табору щодня будуть залучені до веселих спортивних занять просто неба.
Звичайно ж, ми не обійшли стороною унікальне історичну та культурну спадщину Криту. Авторські програми допоможуть в цікавій формі дізнатися історію та культуру Греції. Юні кемпери відвідають знамениті пам’ятки найбільшого острова Греції та на місці дізнаються всі деталі яскравих історичних подій, простежать розвиток держави від легендарних царів до сучасності. Незвичайні маршрути покажуть особливі і дійсно чарівні місця, що подарує дітям справжнє задоволення від пригоди. Мандрівників чекає вихор захоплень і вражень!

Надішліть Ваші побажання та залиште свої контактні дані.

Ми оперативно опрацюємо заявку і запропонуємо Вам тур Вашої мрії