7 днів

виліт з Києва

1176 €

1 день. САЛОНІКИ – УРАНУПОЛІ

Зустріч в аеропорту «Македонія» м. Салоніки. Груповий трансфер в готель. Розміщення в готелі міста Урануполі Ouranoupolis Princess Hotel

2 день. УРАНУПОЛІ – СВЯТИЙ АФОН

Сніданок в готелі. Отримання діамонітіріона (дозволу на перебування) в представництві Святої Гори в Урануполі. Самостійна купівля квитків на пором. Відправлення на поромі на Афон в 09:45. Вихід з порома в центральному порту Афона Дафні. Зустріч з представниками паломницької служби. Переїзд до столиці Афону Каріесу та поселення. Відвідування Протата – найдревнішого храму Афону. Повернення на обід. Далі відвідування монастиря Хіландар, печери святого Сави Сербського та  Андріївського скиту. Відвідування монастиря Кутлумуш під час вечірнього богослужіння, коли виносяться для поклоніння мощі св. Анни, матері Пресвятої Богородиці та частина Животворного Хреста.

3 день. АФОН

Близько 4:30 ранку – початок богослужіння в монастирі Есфігмену. Повернення на сніданок до 8 ранку

Паломництво по святинях Афона: Хіландар, Зографу (на території якого знаходиться закинутий український скит Чорний вир, який запорізькі козаки побудували у 1747 році), Констамоніт. Повернення на обід. Відправлення в монастир Ватопед на вечірнє богослужіння. Поклоніння мощам святого Іоанна Златоуста та Поясу Пресвятої Богородиці.

4 день. АФОН

Ранкове богослужіння в Івіроні (за бажанням). Повернення на сніданок. Паломництво по святинях Афона: Ставронікіта, Пантократор, Іллінський запорізький скит. Вечірнє богослужіння в монастирі Есфігмену. Поклоніння мощам святої Надії, святого Григорія Палами, святого Миколи Чудотворця та інших святих.

5 день. АФОН

Ранкове богослужіння в монастирі Кутлумуш. Паломництво в монастир святого Павла, де зберігаються Дари волхвів. Вечірнє богослужіння в Андріївському скиті.

6 день. АФОН

Ранкове богослужіння в Андріївському скиті. Паломництво в найдревніший монастир Афону Велика Лавра, де знаходяться чудотворний образ Пресвятої Богородиці Кукузелісса і джерело святого Афанасія Великого. Вечірнє богослужіння в монастирі Філофей, поклоніння чудотворній іконі Пресвятої Богородиці «Елеуса».

7 день. АФОН

Ранкове богослужіння в монастирі Есфігмен. Виїзд з прочан будинку з речами. Відправлення в паломництво по святинях Афона : Дохіар, Ксенофонт, ієромонахами якого на пергаменті був виготовлений Томос про автокефалію Православної церкви України, монастир Святого Пантелеймона, де перебувають мощі святого великомученика Пантелеймона. Відправлення з пристані монастиря Святого Пантелеймона близько 12:15. Прибуття в Урануполі. Розміщення в готелі Ouranoupolis Princess Hotel

8 день. САЛОНІКИ – АЕРОПОРТ

Сніданок в готелі. Відправлення в Салоніки. Аеропорт «Македонія». Виліт

Важлива інформація

Паломницький тур на Афон лише 1176 €

Надішліть Ваші побажання та залиште свої контактні дані.

Ми оперативно опрацюємо заявку і запропонуємо Вам тур Вашої мрії