8 днів

виліт з Києва

743€

1 день. САЛОНІКИ – УРАНУПОЛІ

Зустріч в аеропорту м. Салоніки з православним гідом. Відправлення в Урануполі. По дорозі відвідання монастиря Іоанна Богослова. Прибуття в Урануполі. Розміщення в готелі.

2 день. УРАНУПОЛІ – САЛОНІКИ – ПІЄРІЯ

Круїз на поромі вздовж берега Святої Гори Афон, православної чернечої республіки. На відстані 500 метрів від берега буде можливість побачити монастирі Афона, в тому числі монастир святого Пантелеймона. Повернення в Урануполі. Переїзд з Урануполі в Салоніки. Ознайомча екскурсія по місту Салоніки. Відвідування кількох храмів, що мають найбільш важливе духовне значення:

  • храм св. великомученика Димитрія Солунського, у якому під вівтарем збереглася крипта, де був ув’язнений святий Димитрій, і де він прийняв мученицьку смерть.
  • катакомбний храм зі святим джерелом Іоанна Предтечі.

Переїзд в Пієрію. Розміщення в готелі.

3 день. ПІЄРІЯ – КАЛАМБАКА – МЕТЕОРИ – ІГУМЕНІЦА – КОРФУ

Паломництво в монастирі Метеори, відвідування трьох з шести монастирів: святої Варвари (жіночий монастир) або святого Стефана (жіночий монастир), Великі Метеори (чоловічий монастир), святого Миколая (чоловічий монастир). Переїзд в Ігуменицю. Відправлення на поромі на острів Корфу. Розміщення в готелі.

4 день. КОРФУ – ІГУМЕНІЦА – БАРІ (ІТАЛІЯ). НОЧІВЛЯ НА ПОРОМІ

Відвідування святинь: соборного храму в ім’я грецької цариці Феодори, храму Іоанна Предтечі, храму Богородиці Чужинців, де зберігаються святі мощі. Переїзд в містечко Канони, відвідування церкви, де перебуває чудотворна ікона Богородиці Влахернійської. Відправлення в Палеокастрицю. Відвідування дивовижного райського куточка – монастиря Палеокастриці. Повернення на поромі в Ігуменицю. Відплиття в Барі (Італія) о 24:00

5 день. БАРІ. НОЧІВЛЯ НА ПОРОМІ

Прибуття в Барі. Божественна Літургія в базиліці, де знаходяться мощі святого Миколи Чудотворця. Відвідування церкви святого Миколи Чудотворця. Ввечері відплиття в Патри (Пелопоннес, Греція)

6 день. ПАТРИ – МЕГА СПІЛЕОН – ЕВБЕЯ

Прибуття у Патри. Відвідування соборного храму міста, де зберігаються святі мощі апостола Андрія Первозваного і частина хреста, на якому він був розіп’ятий. Тут же, в крипті, знаходиться святе джерело апостола Андрія. Відвідування чоловічого монастиря Мега Спілеон (Велика печера), де зберігається чудотворна воскова ікона Пресвятої Богородиці в срібному кивоті, іменована «Великопечерна», творіння апостола Луки. Переїзд на острів Евбея.

7 день. ЕВБЕЯ – ПІЄРІЯ

Богослужіння у храмі святого Іоанна Руського. Відвідування монастиря святого Давида Евбейського, де зберігається чесна глава святого Василія Великого. Відплиття на поромі на материк. Переїзд в Пієрію. Розміщення в готелі.

8 день. ПІЄРІЯ – САЛОНІКИ. АЕРОПОРТ «МАКЕДОНІЯ»

Раннє відправлення з готелю. В залежності від часу вильоту у програму може бути включено переїзд на гору Олімп, відвідування монастиря святого Діонісія Олімпійського. Відправлення в аеропорт. Виліт

Важлива інформація

Святині Православної Греції та Італії лише 743€

Надішліть Ваші побажання та залиште свої контактні дані.

Ми оперативно опрацюємо заявку і запропонуємо Вам тур Вашої мрії