Вердонські ущелини

Вердонські ущелини

Ущелина дю Вердон (Grand Canyon du Verdon) є гідним конкурентом знаменитого Гранд Каньйону в США. Розташоване воно серед скель в регіоні Прованс на південному сході Франції. Ця глибока ущелина простягається на 25 км в довжину захопливого каньйону і граціозно підноситься на 700 м над красивою річкою Вердон, названої в честь своїх смарагдово-зелених вод.

Вердонські ущелини широко відомо не тільки тому, що входять в число природних чудес Франції. Це місце давно знайоме любителям екстриму, надаючи туристам масу можливостей для водних видів спорту (вітрильний спорт, рафтинг, водні лижі, каякінг тощо)

Голки Бавелли

Голки Бавелли

Голки Бавелли (Bavella Needles, Aiguilles de Bavella) – це унікальний парк, який є неймовірно мальовничим гірським масивом Корсики. Свою назву парк отримав завдяки особливостям тутешніх скелястих гір, вершини яких схожі на піки, голки.

Про них говорять, що вони зачіпають хмари, що пропливають, тому побачити «голки» гір на тлі чистого неба – це велика рідкість. Aiguilles de Bavella є улюбленим місцем скелелазів. А захід над «голками» Бавелли – це дивовижна за своєю красою картина, яка залишається в пам’яті на все життя.

Верхня Савойя

Верхня Савоя

Дика природа Верхньої Савої (Haute-Savoi) – дивовижний світ неймовірно мальовничої альпійської природи в одному з найбільш екологічно сприятливих районів Франції. Верхня Савоя – департамент Франції, прилеглий на півночі до Женевського озера.

Цей регіон надзвичайно багатий озерами, серед яких туристам зустрінеться й озеро Аннесі з чистою водою. Головна тутешня туристична пам’ятка – місто Шамоні. Тут дивовижна природа і тиша, яку наповнює тільки спів птахів. Верхня Савоя є яскравою природною пам’яткою Франції

Берег Рожевого Граніту

Берег Рожевого Граніту

Берег Рожевого Граніту (Cote de Granit Rose) – одне з природних чудес Франції, що є красивим і найромантичнішим місцем країни. Гранітні скелі рожевого кольору простяглися вздовж всієї берегової лінії. Знаходиться це рожеве узбережжі в північній Бретані.

Тут кожен камінь неповторний, а деякі отримали навіть свої імена, наприклад, «Трикутник Наполеона». Особливо вражає пейзаж на заході сонця, коли камені набувають яскравого, майже червоного кольору, а води океану – насичено-синього. Така фантастична за своєю красою картина нікого не залишить байдужим.

Дюни Дю Пилат

Дюни Дю Пилат

Дюни дю Пилат (Dune du Pilat) – особливі природні чудеса Франції. Вони розташовані на мальовничому березі Аркамон. Головна дюна – Пила є найбільшою дюною в Європі, її висота 110 метрів.

Вона, як золота піщана красуня, притягує сотні тисяч туристів, що приїжджають за яскравими враженнями. Дивлячись на дюни дю Пилат захоплюєшся ними як справжнім витвором мистецтва природи

Лавандові поля Провансу

Лавандові поля Провансу

Лавандові поля Провансу – справжня рукотворна казка. Розташовані ці неповторні, чарівні лавандові поля на півночі Провансу.

Туристи прагнуть приїхати в ці місця з червня по липень, бо саме в цей період можна зловити найкрасивішу мить – цвітіння лаванди. Гуляючи по унікальних полях і насолоджуючись їх неперевершеною красою і запахом, дивуєшся розкішшю природних пейзажів Франції.

водоспад хаварні

Водоспад Гаварні

Водоспад Гаварні (Gavarnie Falls) – один з найкрасивіших і найвищих водоспадів Європи. Він є перлиною природних пам’яток Франції і вкриває чудові Піренеї.

Це одне з найкрасивіших місць на континенті. Відвідати водоспад і його околиці можна, приїхавши в невелике французьке село Гаварні, розташоване серед гірських масивів Піренеїв

Монблан

Монблан

Монблан (Mont Blanc) – гірський масив Західних Альп, де, як багато хто стверджує, народився альпінізм. Біла гора (Монблан) є справжнім повелителем гір. І коли справжній поціновувач активного відпочинку чує назву цієї долини, його серце завмирає в передчутті пригод.

Вершіна Монблан, висотою 4807 м, як величезний кристал покритий льодовиками і вічним снігом заворожує і чарує своєю величчю

Скелі Етрета

Скелі Етрета

Скелі Етрета (Etretat cliffs) – це дивовижні білі стрімкі скелі, які граціозно виступають в море, утворюючи красиві арки. Розташовані ці білосніжні скелі на алебастровому березі одного з наймальовничіших куточків Верхньої Нормандії – Етрета.

Сьогодні це найбільш відвідуване місце Франції, що являє собою фешенебельний курорт, що розкинувся вздовж дивовижних природних чудес Франції – яскраво-білих скель.

Солончанки Камарга

Солончанки Камарга

Солончанки Камарга (Camargue salt flats) – природний заповідник Франції. На заболочених солончаках гуляють красиві білі коні – Камарго. Тут вирощую знаменитих чорних биків, а ще це улюблене місце рожевих фламінго.

Солончанки Камарга – дивовижна природна пам’ятка Франції, яка є найпривабливішим і поетичним місцем для шанувальників справжньої романтики