У 2017 році експерти рекомендують мандрівникам відправитися на найкращі пляжі з білосніжним піском і осяйними блакитними водами, щоб насолодитися неймовірної краси природою, здатною надихнути, зачарувати та подарувати незабутні враження

Baia do Sancho, Бразилія

Baia do Sancho, Бразилія

“Кращий пляж світу-2017” розташований на острові Фернанду-ді-Норонья в Бразилії. Він має форму півмісяця та оточений скелями. Дістатися до Baia do Sancho можна або на човні, або спустившись по сходах, «скинутим» з круч. Правда, такі складності мають і свої плюси — на цьому пляжі зазвичай небагатолюдно. Засмагати тут можна цілий рік.

Grace Bay, Tеркс і Кайкос

Grace Bay,Tеркс і Кайкос

Пляж Grace Bay на острові Провіденсіалес, що входить до складу архіпелагу Теркс і Кайкос, у 2016 році займав першу позицію у рейтингу кращих пляжів світу за версією TripAdvisor. У цьому році трохи “здав” позицію. Grace Bay — це вісім кілометрів білосніжної пляжної смуги. Також це рай для дайверів, тут розташовується третій за величиною у світі кораловий бар’єрний риф.

Eagle Beach, Аруба

Eagle Beach, Аруба

Цей пляж, розташований на острові Аруба в Карибському морі, подобається не тільки туристам. Eagle Beach оподобали морські черепахи, які відкладають у місцевому білосніжному піску яйця і облаштовують свої гнізда. Мандрівникам є за чим поспостерігати, наприклад, як малі черепашки прокладають собі шлях до води. Крім того, тут ростуть два найвідоміших на Арубі дерева “діві-діві”.

Playa Paraiso, Куба

Playa Paraiso, Куба

Ще один пляж Карибського регіону зайняв четвертий рядок рейтингу. Playa Paradiso розташований на кубинському острові Кайо-Ларго на території природного заповідника.

Siesta Beach, США

Siesta Beach, США

США можуть похвалитися не тільки своїми каньйонами, гігантськими секвоями і пустелями, а й пляжами. Наприклад, Siesta Beach, який знаходиться в штаті Флорида на узбережжі Мексиканської затоки. Пісок тут на 99% складається з дрібних кристалів кварцу, завдяки чому він не нагрівається навіть у найспекотніші дні.

La Concha Beach, Іспанія

La Concha Beach, Іспанія

Один з кращих міських пляжів в країні розташований на березі однойменної бухти в місті Сан-Себастьян. У 2007 році La Concha Beach за підсумками національного конкурсу був названий одним з 12 скарбів Іспанії. Завдяки невисокому рівню води він відмінно підходить для відпочинку з дітьми.

Playa Norte, Мексика

Playa Norte, Мексика

Користувачі сервісу TripAdvisor, описуючи пляж Playa Norte, не втомлюються захоплюватися місцевим білосніжним піском, водою бірюзового кольору і надзвичайно гарними заходами. Єдиний недолік — велика кількість туристів, яких ваблять види і бажання зробити селфі на їх фоні:)

Radhanagar Beach, Індія

Radhanagar Beach, Індія

Пляж, який потрапив на восьму сходинку, знаходиться в Індії в Андаманському морі (острів Хевлок). Одна з переваг Radhanagar — його усамітненість. Поблизу немає готелів і сіл, а дістатися до нього можна, наприклад, на орендованому скутері.)

Elafonissi Beach, Греція

Elafonissi Beach, Греція

Цей пляж на південно-західному узбережжі Криту відомий розсипами піску рожевого кольору. Якщо уважно роздивитися, то це дрібні скалки черепашок. Лагуна біля Elafonissi Beach відрізняється невеликою глибиною і спокійною теплою водою. Кращий час для відвідування — з кінця березня до початку жовтня.)

Galapagos Beach at Tortuga Bay, Галапагоські острови

Galapagos Beach at Tortuga Bay, Галапагоські острови

Пляж Galapagos Beach at Tortuga Bay розташований на острові Пуерто-Айора. Перше поселення тут було засноване лише у 1926 році.