Ціни на Мальдівах

Навіть при бюджетному розміщенні недорого відпочити на Мальдівах навряд чи вдасться. Якщо турист хоче урізноманітнити пляжний відпочинок, потрібно бути готовими до високих цін.

Територія островів

Мальдіви — це «відпочинок в замкнутому просторі». Величина одного острова приблизно 300 на 600 м. Вся інфраструктура призначена для туристів, місцевих жителів немає, так само як і колоритних вуличок, гучних дискотек, екскурсій і визначних пам’яток.

Сімейний відпочинок на Мальдівах

Вважається, що Мальдіви — острови для пар. Насправді ж тут створені всі умови для першокласного сімейного відпочинку. До послуг відпочивальників — дитячі клуби, няні, спеціальне меню, окремі басейни з гірками, ігрові майданчики. Ще Мальдіви — одне з кращих місць для дайверів. Коралові рифи є біля кожного острова.

Що потрібно знати про Мальдіви

Тип пляжу не залежить від розташування острова або лінії екватора, тут всюди білосніжний пісок. Деякі готелі мають домашній риф: спочатку під водою йде смуга піску, далі починається кораловий риф.

Основні атоли

основні атоли малдівских островів Адду

Адду

Найменший атол.

основні атоли малдівских островів Даалу

Даалу

Даалу місцеві жителі називають «островом черепах», про них нагадують споруди, зроблені у формі панцира черепахи.

основні атоли малдівских островів Лавіані

Лавіані

Одне з кращих місць для дайвінгу на Мальдівах. У цих водах можна поспостерігати за міріадами скляних рибок сімейства імператорських морських ангелів, зустріти мурен і велику акулу-няньку.

основні атоли малдівских островів Баа

Баа

Дуже спокійний атол — біосферний заповідник ЮНЕСКО.

основні атоли малдівских островів Північний Мале

Північний Мале

Головний атол, тут розташоване місто Мале. Знаходиться близько від аеропорту, трансфер відбувається на човні.

До Південного Мале туристи добираються на швидкісному катері. Любителям дайвінгу та різноманітних розваг тут сподобається.

основні атоли малдівских островів Лаам

Лаам

На атолі Лаам є унікальне місце для серфінгу і водних розваг: тут не дмуть вітри, а хвилі високі з плавним закінченням біля берега. Для снорклінгу і дайвінгу є невеликі коралові рифи навколо островів.