Шубний тур в Касторію

У Греції, недалеко від Салонік, знаходиться знамените місто Касторія – один з провідних світових центрів з виробництва хутряних виробів. Меншими центрами є містечка Паралія-Катеріні та Каллітея. Але Касторія поза конкуренцією

В Касторії працює найбільша в Європі виставка-продаж хутряних виробів «EDIKA», де виставлено понад 30.000 класичних і ультрамодних виробів

  • тур з зобов’язанням + відпочинок
  • 427

Забронювавши шубний тур із зобов’язанням, ви зобов’язуєтеся придбати хутряний виріб на суму не менше 1200 €. При цьому переліт, проживання та культурну програму оплачує асоціація хутровиків Касторії. Вартість такого туру в Грецію символічна – від 1 €. Якщо з якихось причин ви не зробите заплановану покупку – компенсуєте приймаючій стороні витрати по організації всього туру. Таким чином, якщо ви вирішили купити шубу, вартість якої перевищує 1200 €, то такий вид туру є для вас виключно вигідною пропозицією.

Шубний тур без зобов’язань означає відсутність будь-яких зобов’язань з придбання хутряного виробу, проте також включає відвідування хутряних фабрик, магазинів і виставок. Кожен турист зможе не тільки подивитися, проаналізувати і зіставити ціни і асортимент магазинів і фабрик, але також повернутися в вподобане йому місце і придбати вподобану шубу.

Яку б програму туру ви не вибрали, ми зробимо все можливе, щоб кожен учасник туру залишився задоволений своїм перебуванням в Греції, всіма наданими послугами і, звичайно ж, зробленими покупками!

Надішліть Ваші побажання та залиште свої контактні дані.

Ми оперативно опрацюємо заявку і запропонуємо Вам тур Вашої мрії