Golden Nugget, США

Golden Nugget, США

Думаєте, зустріти акулу можна лише в океані? А от і ні! Приїжджайте в Лас-Вегас, там Ви побачите морських хижаків у власному басейні! Ніякого екстриму — втікати від “щелеп” не доведеться. У басейні готелю “Golden Nugget” є невеликий секрет: він знаходиться поряд із величезним резервуаром, в якому плавають акули. І хоча скло акваріуму дуже товсте і міцне, від запливу кровожерливих хижаків поблизу Вас кров закипає в жилах!

Conrad Maldives and Spa Rangali Island, Мальдіви

Conrad Maldives and Spa Rangali Island, Мальдіви

Океан, що закінчується басейном? Чи басейн, який плавно перетікає в океан? У будь-якому випадку, звучить та виглядає цей басейн дуууже заманливо! Поруч із ним на тропічному острові, що зливається з Індійським океаном, можна поставити знак нескінченності — саме таке враження справляє ця картина

devil's pool

Devil’s Pool, Південна Африка

“Басейн диявола” для любителів екстриму та адреналіну! Відвідувачі на критичній відстані можуть спостерігати, як тисячі тонн води із річки Замбезі спадає в ущелину з висоти 128 метрів. Безпеку людям забезпечує скеля на краю водоспаду Вікторія, яка не дає їм впасти вниз. Атракціон для тих, хто хоче добренько полоскотати собі нерви!

Marina Bay Sands Skypark, Сінгапур

Marina Bay Sands Skypark, Сінгапур

Сінгапурський SkyPark повністю виправдовує свою небесну назву — знаходиться на висоті пташиного польоту — на 57 поверсі одного із найдорожчих готелів світу — Marina Bay Sands. Збоку здається, що басейн без бортиків, і вода постійно стікає вниз по краю вежі, і що Ви ось-ось відпливете за нею!

The Library, Тайланд

The Library, Таїланд

Всі ми звикли до басейнів небесно-блакитного кольору. А як щодо червоного резервуара на Koh Samui? «Кривавий» ефект досягається через поєднання всіляких відтінків червоного кахелю, яким викладене дно та борти басейну, тому не варто боятися вийти з басейну червоношкірим! Звичайно, при умові, що до цього Ви не засмагали під палючим тайським сонцем:)