Знаходиться на перетині основних галактичних маршрутів, тому багато пройдисвітів використовують космопорт Мос-Ейслі як станцію пересадки.

Далекий від пильних очей Галактичної Імперії, Татуїн займає вдале місце для контрабандистів, гангстерів та короля злочинного світу — Джабби Хатта

Якщо Всесвіт і має центр, то ти на планеті, яка знаходиться від нього як найдалі – Люк Скайвокер

Планета отримала назву на честь невеличкого міста в Тунісі, в околицях якого відбувались знімання ранніх частин циклу. Пейзажами планети Татуїн також стали пустеля Аризони та Долина Смерті в Каліфорнії.

Після фільмування з цими маловідомими містечкам відбулась неймовірна історія: берберійські поселення стали надзвичайно популярними серед фанатів фільму.

Готель Sidi Driss

Готель Sidi Driss

Містечко Матмата на півдні Тунісу – найвідоміше місце “Зоряних воєн”. Побачити готель Sidi Driss має кожен шанувальник саги. Адже саме тут народився і виріс Люк Скайвокер

Під час відпочинку в Тунісі можна  проїхатись екскурсійним маршрутом по  ксарам Тунісу, Марокко та Мавританії. На автомобілі тур займе приблизно три дні та 464 кілометри, а громадським транспортом можна дістатись тільки до ксарів Меденіну і Татавіну.

Фортеці кочівників

Фортеці кочівників

Ксар – це берберійська фортеця, але це не єдиний тип древнього берберійського житла, яке можна зустріти. Племена жили також і в підземних печерах. А під землею бербери влаштовувались зі справжнім комфортом, печери надійно охороняють від спеки та холоду: низькі температури зимою не є рідкістю

На жаль від Татавіну до кордону с Лівією близько 100 км, а там зараз вирує громадянська війна і знаходяться табори підготовки бойовиків ДАІШ. Весь регіон південного Тунісу, і особливо вілайєт Татавін, узятий під особливий контроль урядових військ. Саме через це кінорежисер Джей Джей Абрамс сьомий епізод «Пробудження сили» знімав в околицях Абу-Дабі в ОАЕ.

Най буде з вами сила